<< atgriezties uz sākumlapu

LAT


RUSIzturieties pret sevi labi! Katru dienu!

Ūdens nozīmi ir grūti novērtēt par augstu. Tomēr atbildiet sev uz jautājumu: cik bieži Jūs dzerat ūdeni? Ne tēju, ne kafiju, ne sulu, bet tieši ūdeni?

Līdz pat šim brīdim arī izglītotu cilvēku vidū ir plaši izplatīts maldīgs uzskats, ka galvenais ir atjaunot šķidruma tilpumu, nevis tieši ūdens daudzumu. Diemžēl tas tā nav.
Ir nepieciešams atcerēties, ka tikko ūdenī nokļūst papildus garša, krāsa vai smarža — citrona šķēlīte, augļu sīrups, tējas uzlējums — mūsu organisms sāk uztvert ūdeni kā ēdienu un attiecīgi ieslēdzas pavisam citi procesi.

Mēs tērējam milzu pūles, lai būtu veseli, jauni un pievilcīgi, bet aizmirstam par pašu galveno — visa pamatā ir — ŪDENS!

Pilnīgi visi procesi cilvēka organismā notiek tikai pateicoties un tikai piedaloties ūdenim. Arī tas, kā mēs jūtamies un izskatāmies, ir vistiešākajā veidā atkarīgs no mūsu patērētā ūdens daudzuma un kvalitātes.

Ir vērts aizdomāties par dzeramā ūdens kvalitāti, tādēļ, ka šis jautājums bieži vien ir svarīgāks par visu citu pārējo mūsu „ēdienkartē”.

Vai vēlaties dzert pašu veselīgāko un lietderīgāko ūdeni?

Vienkārši pievienojiet tam Х2О!

Iegūstiet teicamu rezultātu, izmantojot unikālu formulu:

Н2О + Х2О = ENERĢIJA, JAUNĪBA UN VESELĪBA

Par apbrīnojamiem iegūtajiem rezultātiem veselības stāvokļa un izskata uzlabošanā, lietojot ūdeni ar X2O piedevu – stāsta zinātniskā un medicīnas Veselības centra „KnowHowMed” ģenerāldirektore Oļena Ševčenko:Хtreme X2O — piesātina ūdeni ar minerālvielām, elektrolītiem, hidrē un uztur veselīgu sārmainu vidi.

Х2О ir radīts, lai veiktu organisma mineralizāciju, izveidotu sārmainu vidi, kas ir tuva asins limfas sastāvam, kā arī organisma attīrīšanai, kas veido veselības saglabāšanas un uzlabošanas pamatu.

Ūdens lietošana ar X2O veicina imunitātes stiprināšanu, tādēļ tas it īpaši ir ieteicams bērniem, grūtniecēm, un cilvēkiem gados.

Vienprātīgs ekspertu viedoklis:

ŪDENS ar Х2О — IDEĀLS, DABISKS VESELĪBAS AVOTS!

Xtreme X2O:

Veicina vitamīnu un minerālvielu uzsūkšanos Jūsu organismā;
Normalizē vielu maiņu;
Aizsargā organismu no brīvo radikāļu izraisītās šūnu noārdīšanās;
Paaugstina skābekļa līmeni asinīs;
Veicina nieru, zarnu trakta un aknu attīrīšanos;
Palīdz organismam pretoties artrītam un sirds slimībām;
Palielina muskuļu un locītavu kustīgumu;
Kontrolē gremošanas problēmas;
Regulē cukura līmeni asinīs;
Normalizē asins spiedienu;
Neitralizē bīstamās skābes, kuras var izraisīt dažādas saslimšanas;
Palīdz cīņā ar onkoloģiskajām saslimšanām.

TAVA VESELĪBA – TAS IR ŪDENS, KO TU DZER...

Vai vēlaties 60 gados izskatīties kā 35?
Ar savu jaunības un veselības noslēpumu dalās Svetlana Pohiļenko (Ņujorka):«Ar X2O palīdzību uzlabot savu veselību un uzturēt sevi formā nav sarežģīti», Larisa Ruņova (Sanktpēterburga):Pateicoties Х2О lietošanai normalizējas vielu maiņa, ir kļuvusi iespējama komfortabla svara samazināšana. Viegli saglabāt rezultātu». Svetlana Aristova (Kipra - Latvija):Ja mūsu organisms par 70% sastāv no ūdens, ir tikai loģiski, ka mums ir daudz vairāk jādzer, nevis jāēd. Tikai nezin kāpēc biežāk notiek otrādi… Vēl jo vairāk, mēs bieži vien jaucam izsalkuma sajūtu ar slāpēm, un tā vietā, lai izdzertu mūsu organismam tik nepieciešamā ūdens glāzi, kārtējo reizi kaut ko apēdam.

Ārsti – dietologi ir vienisprātis: liekais svars 99% gadījumu veidojas uz nepietiekamas ūdens lietošanas fona. ”Praktiski visiem cilvēkiem ar lieko svaru piemīt arī organisma atūdeņošanās”. Mēs varam mocīt sevi ar daudzām un dažādām diētām, bet ja mēs organismam nesniegsim kvalitatīvu ūdeni vajadzīgajā daudzumā, mums nekad neizdosies atrisināt lieko kilogramu problēmu.

Ieteicams katru dienu izdzert ne mazāk par 1,5 litru ūdens. Par optimālu tiek uzskatīta 30 ml ūdens lietošana uz katru svara kilogramu diennaktī.

No ūdens kvalitātes un kvantitātes ir atkarīgs veselības stāvoklis, vielu maiņas ātrums un līmenis, darba spējas un pat cilvēka garastāvoklis.
Ūdens ar Xtreme X2O ir lielā cieņā sportistu aprindās
Ūdens ar Х2О palīdz ātri atjaunot zaudēto enerģiju, vitamīnu un minerālvielu krājumus, palīdz ļoti straujai rehabilitācijai pēc traumām, tāpēc pelnīti izpelnījies sportistu un treneru atzinību.

Produktu iesaka NASA „Langley Research Center” neatkarīgā laboratorija, kas apstiprina, ka Х2О nesatur nekādas vielas, kuras varētu kaitēt vai varētu tikt atzītas par nelikumīgām antidopinga testos profesionālajā sportā saskaņā ar Olimpiskajiem atlētisma standartiem.

Produktam Xtreme Х2О ir piešķirts neatkarīgās starptautiskās laboratorijas „HFL Limited” (Lielbritānija) sertifikāts, kas apliecina tā legalitāti dopinga kontrolei visos sporta veidos.
Jūs varat ievērojami uzlabot savu veselību, tāpēc, ka Х2О — tas ir:

Mitrināšana
Х2О palīdz ūdeni padarīt «vēl slapjāku», samazinot ūdens molekulu virsmas spriegumu, kas rada iespēju Jūsu organismam uzņemt vēl vairāk ūdeni šūnu līmenī.

pH līdzsvars
Skābās un sārmainās vides līdzsvars organismā, kā ir noskaidrojuši jau mūsu gadsimta zinātnieki, tas ir pats galvenais, no kā atkarīgs, cik cilvēks būs vesels, mundrs un priecīgs. Х2О piedeva pārvērš Jūsu ūdeni par spēcīgu sārmainu aģentu, pie tam šajā procesā radot lielu daudzumu tik derīgo antioksidantu, tāpat arī nostiprina imūnsistēmu un uzlabo vielu maiņu.

Mineralizācija
Viena paciņa X2O satur kalciju, magniju un vēl vairāk kā 70 minerālvielu un mikroelementu, kuri ir ļoti nepieciešami pareizai organisma funkcionēšanai. Šīs svarīgās minerālvielas, jonizējoties ūdenī, viegli un ātri tajā tiek absorbētas.
X2O saturā minerālvielas atrodas jonu formā, kas nozīmē, ka vērtīgās sastāvdaļas nekavējoties tiks nogādātas Jūsu organismā.

ORP pētījumi
Х20 tika testēts NASA „Langley Research Center” neatkarīgajā laboratorijā. ORP (oksidēšanās–redu- cēšanās potenciāla) testa zemais rezultāts ir acīmredzams indikators tam, cik labi produkts tiek asimilēts un absorbēts organismā.
Х20 – ir vienīgais produkts, kurš ir parādījis rezultātus negatīva skaitļa formā pēc ORP testa skalas, kas ir būtisks pierādījums šī produkta ievērojamam pārākumam attiecībā pret citiem produktiem.

Ražotājs
Manufactured in Japan Marine Bio Co. Ltd ekskluzīvi kompānijai Xooma Worldwide.
Kompānijai ir piešķirts GMP sertifikāts, kas nozīmē, ka produkcija ir tikusi izgatavota pilnīgā saskaņā ar farmaceitiskajā rūpniecībā pastāvošajām starptautiskajām normām un prasībām.
Par veselības stāvokļa un izskata uzlabošanas rezultātiem, lietojot ūdeni ar X2O, Jūs varat uzzināt šeit:

Svetlana Zabalujeva «Kā ūdens lietošana ar Х2О man palīdzēja atrisināt gadiem ieilgušo problēmu ar plecu, uzlabot pašsajūtu un novājēt» – Svetlana Zabalujeva (Rīga).

Jūs varat ievērojami uzlabot savu veselību, lietojot ikdienā ūdeni ar Х2О!
Tamāra Smorgunova
Tam ir grūti noticēt, bet tas tomēr ir iespējams...
Tamāra Smorgunova no Sibīrijas varēja atteikties no kruķiem, kā arī ieguva vēl sekojošus rezultātus:

  • ievērojami samazinājās svars,
  • normalizējās asinsspiediens un cukura līmenis asinīs,
  • uzlabojās miega kvalitāte.

Sergejs Meļņikovs Sergejs Meļņikovs — medicīniskā dienesta pulkvedis, kara ārsts. Pašreiz strādā par ģimenes ārstu. Savā ārsta un diagnostiķa praksē, līdztekus visjaunākajām iedarbīgākajām metodēm, izmanto arī ūdeni, kurš ir bagātināts ar X2O.

Nino Mosašvili Ārste Nino Mosašvili (Gruzija) par saviem pacientiem un Х2O – «Cukura diabēts un blakus saslimšanas atkāpjas».

Svetlana Kirilova Ārste Svetlana Kirilova (Baltkrievija) – «Х2О izmantošana pacienta sagatavošanai pirms operācijas, analīžu rezultātu uzlabošanās».

Siala Petrosjana Diabēts, cistīts, aritmija, locītavu kaites, spēku un enerģijas izsīkums. Siala Petrosjana 74 gadi (Gruzija) par Х2О lietošanu un saviem sasniegumiem.

Donara K. Muskuļu distrofija un Х2О – Donaras K. stāstījums.

Malhaz no Batumi Kā izdevās uzlabot veselības stāvokli pēc infarkta, normalizēt asinsspiedienu, likvidēt sāpes locītavās, lietojot ūdeni ar Х2О, stāsta Malhaz no Batumi.

Valentīna Krasnova Valentīna Krasnova (Baltijska) – «Х2О cīņā pret apdegumiem, prikš atmiņas un vispārējā veselības stāvokļa uzlabošanas».

Ļubova Šaškina Ļubova Šaškina (Sanktpēterburga) – autoavārijas sekas, neiralģija, problēmas ar vairogdziedzeri.

Ludmila Nama Ludmila Nama (Maskava) – «Х2О izmantošana sasitumu un vairogdziedzera problēmu ārstēšanā».

R.Godzeradze R.Godzeradze (Gruzija) – «stenokardija, holecistīts, kolīts un daudzas citas problēmas pazuda, pateicoties Х2О».

Светлана Басилашвили Svetlanas Basilašvili stāstījums (Gruzija) par Х2О, slimajām nierēm un holecistītu.
Dzīvais ūdens ikdienas dzeršanai


Tagad vairs nav nepieciešams sasaldēt ūdeni vai izmantot dažādus aparātus, lai mainītu ūdens struktūru, nav nepieciešams izskaitļot tieši kādas, cik un kādā kombinācijā minerālvielas ir nepieciešamas tieši Jums. Vienkārši pievienojiet dzeramajam ūdenim Х2О un Jūsu organisms saņems visas nepieciešamās minerālvielas un mikroelementus vajadzīgajā daudzumā jonu formā.

Хtreme X2O — tas ir unikāls produkts, 100% dabisks. Pievienojot to ūdenim, kardināli mainās tā īpašības un dažu minūšu laikā jebkurš ūdens kļūst dzīvs, pārvēršas par „dzīvības ūdeni”.

Pagatavot dzīvo ūdeni ar Х2О palīdzību – tas nav sarežģītāk kā uzvārīt tasīti tējas!

Lietošanas pamācība: tikpat viegli kā 1–2–3
1. solis:
2. solis:
3. solis:
Iegremdējiet vienu paciņu X2O 600 mililitros attīrīta vai butilēta ūdens.
Sakratiet apmēram 10 – 15 sekundes.
Ļaujiet 8 – 10 minūtes X2O transformēt ūdeni, un Jūs varēsiet baudīt savu dzīvo ūdeni!
Dzeriet ūdeni, kurš ir bagātināts ar Xtreme X2O turpmāko 60 minūšu laikā, ja Jūs vēlaties iegūt vislabāko minerālvielu asimilācijas efektu Jūsu organismā. Jūs varat pievienot vēl ūdeni pudelē, izmantojot vienu mazo paciņu (sašeti) maksimāli līdz 16 stundām, pēc tam izmantojiet jaunu.

ATCERIETIES: Nekad nepievienojiet jaunu sašeti pie jau lietotas, tāpēc, ka joniem patīk savienoties savā starpā un tie piesaistīs jonus no svaigās sašetes, tā vietā, lai bagātinātu Jūsu ūdeni.


SPECIĀLA PUDELE Х2О LIETOŠANAIPĒRCIET Х2О PAR SEV IZDEVĪGU CENU!


Хоома Latvija konsultāciju nodaļa

+371 26384022
skype: idealwater.lv
e-mail: idealwater.lv@gmail.com